Skąpa miesiącza a ryzyko ciąży

Witam, ostatnio uprawialam seks z moim chlopakiem bez prezerwatywy ale nie doszlo do wewnecznego wytrysku, tylko na brzuch. Pozniej okres spoznial mi sie 5 dni... Kupilam test ciazowy i chcialam go zrobic ale nie zrobilam bo chyba dostalam okresu, to znaczy nie tak jak zawsze. Zawsze jest obfity a teraz jest go bardzo malo. Od pewnego czasu mam bardzo duzy apetyt i moje piersi dziwnie mnie ¨bola¨. Czy jet jakas szansa ze jestem w ciazy?

Renata GrzechociĹska

Istnieje możliwość ciąży, gdyż stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji. Nie można wykluczyć preejakulatu, który pozostał w drogach rodnych. Dla pewności proszę wykonać test ciążowy.