Skąpa miesiączka a starania o dziecko

Witam serdecznie! Piszę ponieważ zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Mianowicie: Moje miesiączki są bardzo regularnie zawsze obliczam wszystko co do dnia. Ok półtora miesiąca temu zdecydowaliśmy z mężem się na dzieciątko kochaliśmy się w dni płodne i w dzień owulacji, mimo to dostałam w terminie miesiączkę. Teraz również miesiączkuje to jest 2 cykl od tamtego czasu ale ta miesiączka mnie nie pokoi jest skąpa, więcej śluzu niż krwi a to dopiero 3 dzień miesiączki zawsze jest 6-7 dni. Co robić? Kasia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.