Skąpa miesiączka i silny ból podbrzusza - czy jestem w ciąży?

Mam 16 lat. Dziś powinnam dostać okres. 15 lutego kochałam się ze swoim chłopakiem, trwało to bardzo krótko, nie doszło do wytrysku we mnie. Dzisiaj dostałam 2 okres od czasu stosunku, ale jest on jakiś dziwny, bardzo boli mnie podbrzusze i plecy, ale mało krwawię, prawie wcale. Chciałam zapytać, co to może być?

Witam! Z treści Twojego zapytania wynika, że stosunek nie został należycie zabezpieczony. Stosunek przerywany niestety jest zawodną metodą zabezpieczenia i wiąże się z wysokim odsetkiem niechcianych ciąż. Jednorazowa zmiana charakteru miesiączki nie budzi naszego niepokoju. Może ona być spowodowana osłabieniem organizmu, zastosowaniem diety, zwiększeniem aktywności fizycznej, infekcją itp. Jeżeli mimo wszystko obawiasz się, że mogło dojść do zapłodnienia, wykonaj test ciążowy. Po 7 tygodniach wynik będzie już wiarygodny. Pozdrawiam