Skąpa miesiączka po ryzykownym stosunku a możliwość ciąży

dziendobry mam pytanie 29 odbylam stosunek 30 dostałam mniby miesiaczke trwala poltora dnia byla to skapa miesiaczka 29 mialam temp 36.8 rano a wieczorem 37,2 30 w dniu mniemanego okresu 36.9 rano a wieczorem 37.2 31 skonczyl mi sie okres i przez caly dzien 36.8 a od 1 mam 37.2 37.3 do dnia dzisiejszego czy moge btc w ciazy mozna zrobic juz bhcg? dzisiaj poczulam takie uklucie w podbrzuszu bola mnie piersi jestem senna i swedzi mnie skura na brzuchu i bola plecy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By wynik badania beta-hCG był wiarygodny, należy je wykonać co najmniej 8 dni po stosunku.