Skąpa miesiączka, siniaki a brak ciąży

Witam. Otóż ostatnio zamiast normalnego okresu, miałam takie krwawienia (były takiego koloru jak moja miesiączka) jednak były skąpe. Trwało to 4 dni, a mój okres trwa 5. Poza tym zauważyłam skrzepy krwi. Tak krótki i skąpy okres zdarzył mi się pierwszy raz. Bardzo pulsuje mi brzuch w okolicy pępka i jest trochę twardy. Zauważyłam, że szybko robią mi się siniaki. W ciąży nie jestem, co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę obserwować swój cykl, powyższy opis nie powinien wzbudzać większego niepokoju. Odnośnie "pulsującego brzucha" opis jest niespecyficzny, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu określi wskazania do diagnostyki.