Skąpe i nieregularne miesiączki u 19-latki

Mam 19 lat. Miesiączkuje od 12 roku życia. Mój cykl waha się od 50 do 80 dni. Miesiączki są bardzo skąpe wręcz można uznać ze to zwykle plamienie. Trwają około 3 dni. Czy to objawy jakiejś poważniejszej choroby? I czy istnieje ryzyko ze jestem bezpłodna?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest diagnostyka. proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.