Skąpe krwawienia na początku ciąży

Dzień dobry Dwa tyg. t. trafiłam na oddział z podejrzeniem ciąży pozam. (5 tydz. 3 dz). Na usg pęcherzyka w macicy nie stwierdzono. Wykonano laparoskopię diagnostyczną, w czasie której usunięto krwistka. W obu jajowodach nie było pęcherzyka. Tydzień później widoczne było pełne jajo płodowe w macicy o średnicy 1,27 cm. Otrzymałam leki podtrzymujące. Mimo to, od zabiegu pojawiają się skąpe, a nawet śladowe krwawienia. Czy mam szansę donosić ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja i oszczędzający tryb życia. Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.