Skąpe krwawienia przy stosowaniu tabletek Daylette

Witam. Od 6 miesięcy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne DAYLETTE 24 4. Początkowo krwawienia z odstawienia były krótsze niż normalny okres oraz skąpe. Natomiast dwa ostatnie krwawienia to brązowa krew ze skrzepami. Intensywność podobna do poprzednich krwawień lecz krew jest koloru brązowego. Czy jest to normalne przy stosowaniu tabletek czy powód do niepokoju?

W trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych zmienia się charakter oraz intensywność krwawień z odstawienia, w związku z czym nie jest to powód do niepokoju. Pozdrawiam