Skąpe krwawienia u 38-latki

Witam, mam 38 lat i moje miesiaczki przez ostatnie pol roku sa bardzo nieregularne... Wczesniej mialam plamienia miedzy miesiaczkami a same miesiaczki byly bardzo obfite, trzy ostatnie byly w miare normalne ale teraz mam bardzo skape krwanienie, a w sumie to tylko plamienie. Nie mam duzej nadwagi, i odzywiam sie zdrowo. Dwa razy w tygodniu chodze na treningi. Nie uzywam antykoncepcji. Moj partner nie moze miec dzieci. Nie stwierdzil tego lekarz. Ale do tej pory nie ma dziecka, a mial 3 partnerki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. To że partner nie ma dzieci to nie znaczy że jest bezpłodny. Proponuję wykonać badanie nasienia. Sądzę, że dla pewności warto jest wykonać badanie beta hcg z krwi,