Skąpe krwawienie miesięczne a stosunek w prezerwatywie

Witam Mam problem , odbyłam stosunek z moim chłopakiem dzień po okresie (22.05) mój cykl trwa zawsze ok 28 dni więc wg obliczeń był to dzień niepłodny, dodatkowo zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. W dniu okresu 13,.06 pojawiło się krwawienie i ból brzucha , jednak było skąpe i dziś wydobywa się brunatny gęstawy śluz. Co to może oznaczać ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.