Skąpe miesiączki po odstawieniu antykoncepcji

Badanie usg i cytologia robione w październiku 15' 21. dnia cyklu miesiączkowego. Badania w normie (cytologia lekki stan zapalny i reakcja estrogenna). Od dwóch cykli plamienie i lekkie krwawienie miedzymiesiączkowe w drugiej fazie cyklu, bezbolesne. Miesiączki bardziej skąpe niż wcześniej. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w sierpniu 15', przyjmowałam je przez 1,5 roku. Czy spieszyć sie z wizytą u ginekologa?

Aleksander Ropielewski

a pewno warto skontaktować się z ginekologiem możliwie szybko, jednak nic nie wskazuje aby Pani zdrowie lub życie byłoobecnie zagrożone dlatego nie musi to być pilna wizyta.