Skąpe miesiączkowanie przy spirali miedzianej

Pytanie dotyczące spirali! Mianowicie spirale miedzianą mam założoną od 1,5 roku, moje miesiączki z miesiąca na miesiąc się opóźniały i były bardzo krótkie ale obfite, natomiast ostatnie 2 mc były już skąpe a w tym miesiącu dostałam miesiączke, która trwała zaledwie dzień. Co to moze oznaczać? 3 miesiące temu byłam na kontroli, wszystko było ok

Piotr Pilarski

Może to oznaczać zaburzenia hormonalne. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.