Skąpe plamienia po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

witam, w czerwcu odłożyłam plastry antykoncepcyjne, w lipcu okres dostałam po 30 dniach i trwał on 5 dni tak jak zawsze, teraz w sierpniu dostalam również okres po 30 dniach ale wygladał on dosyc dziwnie bo zamiast krwawienia plamilam i to dosc skąpo w dodatku trwało to tylko 2 dni, co jest tego przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być spowodowany odstawieniem antykoncepcji. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.