Skąpe plamienia podczas karmienia piersią

Dzień dobry. Od roku karmię piersią, a od trzech miesięcy miesiączkuję. Pierwsze cykle trwały ok. 30 dni a ostatni tylko 23 i miałam tylko skąpe plamienie. Dzisiaj dostałam kolejnego plamienia, jest to 20 dzień cyklu. Czy to normalne zjawisko podczas karmienia piersią? W ciąży nie jestem na pewno,więc kiedy mogę liczyć na powrót normalnych cykli?

Aleksander Ropielewski

Cykle powinny się uregulować kilka miesięcy od zakończenia laktacji.