Skąpe plamienie połączone z gwałtownym bólem w podbrzuszu

Witam. W poniedziałek pojawiło się u mnie skąpe plamienie połączone z gwałtownym bólem w podbrzuszu, który znikł po kilku minutach. Zaniepokoiłam się, ponieważ nigdy wcześniej nic takiego u mnie nie wystąpiło. Następnego dnia już było wszystko dobrze, jednak dziś(3 dni po pierwszym plamieniu) znowu plamię z tym że jest tego więcej i dodatkowo pojawia się słaby ból kłujący w podbrzuszu. Dodam, że jestem w środku cyklu, miesiączkuję ostatnio nieregularnie i mam 19 lat.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie.