Skąpe upławy i bóle brzucha po konizacji szyjki macicy

Już drugi raz na 1-2 dni przed miesiączką dostaję ciemno brązowych, skąpych upławów ,potem 1-2 dni miesiączki ale mniej obfitej. Do tego mam bardzo silne choć krótkotrwałe(30 min po wzięciu ibupromu ustąpiły) bóle brzucha(właściwie całego doł,jajników aż po kręgosłup lędźwiowy),tak silne że nie mogę wstać z łóżka.6 miesięcy temu miałam konizację szyjki macicy-CIN1. Po zabiegu czułam się dobrze ,kontrole co 1,5 miesiąca są ok. Skąd ta wydzielina i ból. Miesiączki regularne i raczej bezbólowe .

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczyny dolegliwości trzeba wykonać bezpośrednie badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa, bez badania nie można określić przyczyn.