Skąpy i opóźniony okres oraz niebieskie żyłki na piersiach a ciąża

Witam, mam na imię Ewelina mam 25 lat. Proszę mi odpowiedzieć, czy jestem w ciąży? Na moich piersiach pojawiły się niebieskie widoczne żyłki, nasiliło mi się częste oddawanie moczu, ból podbrzusza, że w tamtym miesiącu miałam 2 dni okresu. Dodam spóźnił mi się 1 dzień, teraz mi się spóźnił dwa dni i był też bardzo skąpy. Tylko 1 dzień w tamtym miesiącu po okresie robiłam test ale wyszedł negatywny!!! Teraz nie wiem kiedy zrobić, bo już mi się właśnie skończył okres i występują jeszcze mdłości poranne czasami, chociaż bólu piersi nie odczuwam. Bardzo proszę o odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Myślę, że może Pani już zrobić test. Jeśli wynik będzie negatywny, a nadal będzie Pani obserwować u siebie objawy ciąży, może Pani wykonać pewniejszy test- z krwi. Pozdrawiam serdecznie!