Skąpy okres a pradopodobieństwo ciąży

Witam. Mam 25lat i wraz z mezem od 3miesiecy probujemy zajsc w ciaze. Kochalismy sie w dni plodne codziennie a w nieplodne co 2 dzien. Moj okres- jak mozna to tak.nazwac- dostalam dzien po spodziewanej miesiaczce. Okres jest b skapy w pierwszy dzien wystatczylaby mi jeden tampon w drugi w sumie tez, nie wystepuja zadne skrzepliny a kolor plynu menstruacyjnego jest jasno czerwony. Tempreratura od owulacji nie spadla utrzymuje sie na tym samym poziomie. Czy jest szsnsa na to.ze jestem w ciazy?

Lek. Wojciech Zygmunt

Istnieje możliwość, że nie było to normalne krwawienie miesiączkowe. W celu potwierdzenia pani przypuszczeń polecam wykonać test ciążowy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.