Skąpy okres, bolesność piersi i podbrzusza - czy to są objawy ciąży?

Witam!
Miesiączkuję regularnie, co 28-29 dni. Współżyłam z partnerem w drugim tygodniu cyklu (zabezpieczenie - prezerwatywa). Od momentu owulacji pobolewają mnie piersi, wcześniej bolały dopiero 7-5 dni przed spodziewanym okresem. Od 25 dnia cyklu zaczęły się delikatne bóle podbrzusza i wydzielina z pochwy, początkowo jasna, później przezroczysta - zawsze tak było. 27 dnia pojawił się okres - skąpy i brązowy. Do tego silny ból podbrzusza, jaki zazwyczaj towarzyszył okresowi.
Jaka może być tego przyczyna? Czy to może być ciąża? Bardzo się tego obawiam.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienia mogą być identyczne z poprzednimi miesiączkami lub mieć nieco inny przebieg. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.

Należy pamiętać, że nie wszystkie miesiączki są do siebie podobne. Może co jakiś czas pojawić się miesiączka, która przebiega inaczej. Przyczyną mogą być m.in. stres, duży wysiłek fizyczny, intensywne odchudzanie.

Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny, a kolejne miesiączki budziły niepokój, konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam