Skąpy okres i negatywne testy ciążowe

W tym miesiącu miałam okres inny jak zawsze i krótszy tj. Skąpy brązowy bardziej plamienia. 1 dzień trochę krw, 3dni same plamienia i 5 dzień do 11 jednorazowe jasne plamienia. Z mężem kochaliśmy się bez zabezpieczenia, 2 testy negatywne. Mój okres zawsze był obfity trwał 6-7 dni. Czy to jakieś zaburzenia ? choroba ?

Małgorzata Panek

Należałoby wykonać badanie beta HCG ze krwi, które jest dokładniejsze od testów domowych. Zmiana charakteru krwawienia i stosunek bez zabezpieczenia mogą być oznakami ciąży. Proszę udać się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam