Skąpy okres i problemy z żołądkiem a możliwość ciąży

Od roku biore tabletki anty,od dwoch miesiecy mam bardzo skapy okres,raczej sluz z krwia albo brazowa wydzielina, mam problem z zoladkiem takze jest mozliwosc ze po zazyciu tabletki zostala ona zwrocona, czy jest mozliwosc ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli tabletki antykoncepcyjne są stosowane regularnie, to nie ma podstaw do podejrzewania zmniejszonej ochrony antykoncepcyjnej. Nie ma ryzyka ciąży.