Skąpy okres i wrażliwe sutki a możliwość ciąży

Witam od 5miesiecy staramy sie z narzeczonym o dziecko Moje miesiaczki byly bardzo regularne i bardzo bolesne . W tym miesiacu w styczniu dostalam okres 2dni za szybko byl bezbolesny skapy chodz zawsze pierwsze dni bardzo krwawilam Okres byl rozowy czasem pojawial sie czerwony zywy kolor a tak to byl jasno czerwony/rozowy Trwal 5 dni w 4dzien zrobilam test wyszedl negatywnie biust sie powiekszyl sutki sa bardzo wrazliwe wizyte u lekarza mam dopiero 18lutego . Czy moge byc w ciazy ? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą wskazywać na ciążę. Test jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku. Warto jednak zaznaczyć iż podobne objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.