Skaza białkowa u 35-latka

witam, prawdopodobnie mam skazę białkową bo byłem na skanie całego ciała(tzn biorezonans) no ale chciałbym się upewnić na 100 procent i zrobic testy na alergie pokarmową.Tylko nie wiem czy najpierw te testy podstawowe czy te rozszerzone bardzo drogie .Bo jak zrobię te podstawowe i nic nie wykarzą tzn ze trzeba będzie zrobić te rozszerzone czyż nie tak? na 200produktów dziękuję pozdrawiam

Witam,

A czy nie łatwiej i taniej zastosować dietę eliminacyjną przez 4 tygodnie, po czym podany zostanie produkt alergizujący i wyciągnie Pan wnioski? Można rownież określić Poziom sIgE - mleko (ser, mleko kozie, owcze, krowie, globuliny, kazeina, laktoferyna oraz jajka – białko, żółtko, owomukoid, ovoalbumina, konalbumina.

Aby decydować się na wykonanie testów powinien miec pan powód. Objawy chorobowe ?, dolegliwości? Dlaczego jest podejrzenie skazy balkowej? nie podaje pan zadnych danych. Nie mozna rzetelnie odpowiedziec na pytanie