Skład leków homeopatycznych

Podobno składnikami leków homeopatycznych są jakieś dziwne substancje,które są bardzo rozcieńczone,więc jak 1% zawartości substancji czynnej tabletki ma pomóc? w jaki sposób to ma działać? czy to jest bezpieczne? Czy to jest w ogóle przebadane?ze takie leki sprzedawane są w aptekach? Niektórzy twierdzą że tylko takie leki pomogły na przykład na raka reumatyzm itp

Lek. Tomasz Budlewski

leki w Polsce są rejestrowane na podstawie takiej iż nie szkodza. wątpie ab y takie leki wyleczyly nowotwór czy też inne choroby.