Skład maści Baycuten

Baycuten, czy ktoś zna skład który powinien być na recepcie do zrobienia tej maści? sprawa pilna. lekarz pierwszego kontaktu nie ma pojęcia co wpisać, a dermatolog ma takie terminy, że prędzej mi ręce odpadną.

Aleksander Ropielewski

Nie spotkałem się z taką nazwą maści. Pomóc mógłbym wiedząc jakie właściwości ma maść i w jakim celu ma być stosowana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do apteki po dokładny spis co i czego potrzeba. będzie to najszybsza Droga.