Składnik kosmetyku stosowanego w ciąży

mam tłustą trądzikową cerę. Odstawiłam silne kosmetyki z w kwasami z uwagi na ciąże. Jeśli w polskim opisie w składnikach aktywnych nie są wymienione kwasy, ale w opisie Ingredients jest salicid acid to czy taki kosmetyk można stosować w ciąży. Mam serię z Yves Rocher Sebo Vegetal. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, aby określić najbardziej odpowiednie postępowanie.