Sklejenie warg sromowych u 2-latki

witam mam prolem moja corka ma 2 latka i skleily jej sie wargi sromowe bylam u pediatry jakis miesiac temu i kazala smarowac clotrimazolum i przemywac tantum rosa gazikiem troche sie rozkleilo ale corka placze i niechce dac sobie przemywac bo ja boli i od jakis 2 tygodni nie rozkleja sie bardziej tylko ciagle jest tak samo moze zaczac smarowac oliwka prosze o rade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę niezwłocznie zgłosić się do chirurga dziecięcego w celu rozklejenia warg.
Pozdrawiam