Sklerotyzacja i nierówny zarys płytek granicznych trzonów kr. lędźwiowych jak w zmianach zwyrodnieniowych

kr. L/s 90kv i 40mas i 70kv i 28mas Zniesienie lorodzy lędzwiowej. Sklerotyzacja i nierówny zarys płytek granicznych trzonów kr. lędźwiowych jak w zmianach zwyrodnieniowych po przebytej chorobie Schueermanna, Mierne przewężenie przestrzeni międzykręgowych od L2 do L5. Sklerotyzacja stawów międzykręgowych L4/L5 i L5/S1. Osteofity na krawędziach kręgów lędźwiowych. Rozszczep i asymetria łuku S1. Poza tym kr. L/S w granicach normy. Proszę o jakąś poradę bo ból nie ustępuje od 1,5 miesiąc mam 20 lat

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam