Sklerotyzacja podchrzęstna w stawach krzyżowo-biodrowych w RTG
W wyniki rtg wyszla sklerotyzacja podchrzestna w stawach krzyzowo-biodrowych , zwezenie szpar stawowych w kwadrantach gornych i nadbudowa stropow panewek w obu stawach biodrowych jak sie to leczy .bardzo przosze o sztbka odpowiedz

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego. Tok leczenia zależy w dużej mierze od kondycji pacjenta. W leczeniu stosuje się preparaty poprawiające budowę chrząstki stawowej oraz leki znoszące stan zapalny. Nie wykluczona jest jednak interwencja operacyjna.