Skłonności do bliznowców a permanentny makijaż brwi

Witam. Mam mały dylemat. Chce zrobić sobie brwi permanentne metodą taffy ale jest małe ale ... mianowicie jestem osobą ze skłonnością do bliznowców. Czy taki zabieg może pozostawić mi blizny?

Makijaż permanentny zawsze wiąże się z ryzykiem pozostawienia tzw.mikroblizn. Nikt Pani nie da gwarancji,że nie będą one przerastać jeśli ma Pani taka skłonność. Nie można tego przewidzieć.