Skok psa na brzuch w 18. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 18 tyg. ciąży. Dziś wieczorem pies skoczył mi przednimi łapkami na brzuch po lewej stronie i teraz pobolewa mnie w tej okolicy, nie mam plamienia i innych objawów. Piesek nie jest duży ok 4 kg. Czy takie uderzenie może mieć negatywny wpływ na dziecko ? Czy powinnam udać się rano na izbę przyjęć ?

Witam. Takie uderzenie nie powinno mieć wpływu na przebieg ciąży dla pewności radziłabym jednak udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.