Skok z bungee po pęknięciu kręgosłupa

Witam... Jestem 2 lata po pęknięciu kręgosłypa odcinku L2 L3. Moje pytani brzmi: Czy mogę skoczyć z bungee? Czy są jakieś zagrożenia, że coś sobie uszkodze itd? Jeśli po 2 latach od wypadku lepiej nie skakoć to kiedy i czy w ogóle jest możliwość skoku?

Lek. Magdalena Pikul

Witam
W Pana przypadku raczej nie wskazane są sporty ekstremalne. Konieczna jest jeszcze opinia ortopedy po bezpośrednim badaniu. Pozdrawiam

Witam.Skoczyć można zawsze ,ale w ana przypadku jest duże ryzyko ,że będzie to ostatni skok z zachowanym czuciem w nogach.Duuuuuuuuuuuuuuże ryzyko.Medycznie nie polecam.