Skoki ciśnienia, bóle głowy, bóle brzucha, drżenia

Witam, moje objawy przez ostatnie 3 msc: Skoki ciśnienia, bóle głowy, bóle brzucha, drżenia, zmęczenie, pocenie się nocne, miękkie nogi, dziwne plamki na ciele przy wysiłku, strzelanie stawów. Badania: Morfologia x4, cały pakiet reumatologiczny, tsh, lipidogram, HbA1c, usg jamy, neurolog- wszystko OK. podejrzewanie boreliozy, wyniki: IgM wszędzie 0, IgG: p100 (p83,p94)-0,VIsE-0, p58-0,p41-0, p39(BmpA )-7, OspA (p31)- 24 silne wybarwienie, OspC(p23-25)-0, p18(DbpA)-0. Co to może oznaczać?

Dzień dobry,

Zgłaszane przez Pana objawy mogą być objawami wynikającymi z obecności guza neuroendokrynnego, choć oczywiście nie tylko... Na wszelki wypadek proszę skontaktować się z endokrynologiem, który po dokładnym zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana wykluczy lub potwierdzi to rozpoznanie. Bez fizykalnego badania i zebrania szczegółowego wywiadu, trudno jest postawić precyzyjne rozpoznanie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz