Skoki ciśnienia, bóle głowy, bóle brzucha, drżenia, zmęczenie i potliwość a podejrzenie boreliozy

Witam, moje objawy przez ostatnie 3 msc: Skoki ciśnienia, bóle głowy, bóle brzucha, drżenia, zmęczenie, pocenie się nocne, miękkie nogi, dziwne plamki na ciele przy wysiłku, strzelanie stawów. Badania: Morfologia x4, cały pakiet reumatologiczny, tsh, lipidogram, HbA1c, usg jamy, neurolog- wszystko OK. podejrzewanie boreliozy, wyniki: IgM wszędzie 0, IgG: p100 (p83,p94)-0,VIsE-0, p58-0,p41-0, p39(BmpA )-7, OspA (p31)- 24 silne wybarwienie, OspC(p23-25)-0, p18(DbpA)-0. O czym świadczy wynik?

Małgorzata Panek

Wyniki należy interpretować w zależności od norm podanych dla danego laboratorium. Proszę udać się z wynikami do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam