Skoki ciśnienia, bóle serca, uciskanie w klatce piersiowej

Witam,zaczeło się od zwykłych skoków ciśnienia dosc wysokich i nagłych,bólu jakby serca,uciskaniu w klatce ,dusznosci,uczucia utraty przytomnoisci,w polsce robiono mi ekg,i badano krew wszystko wypadało jak u "modego Boga"jak mwiono,dostawałem rużne leki benzodiazepiny,hydroxyzynę itp ,gdyż mówiono że to nerwica.zrobiłem testy na bolerioze western blot wyszło że ok.Od pewnego czasu mam inne problemy a tamte ustąpiły i to mnie zaczyna już przerastac,zaczeło się od złego widzenia mósiałem zamyk

Witam,

Pana opis pokazuje, jak wiele objawów, do tego zmieniających się Pana dręczy. Zastanawiam się, czy konsultował się Pan z lekarzem psychiatrą. Jeśli nie, warto to zrobić. Zachęcam także do psychoterapii, która pomoże znaleźć sposoby poradzenia sobie z trudnościami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza