Skoki ciśnienia, drętwienie z tyłu głowy i mrowienia rąk a poziom hormonów

Witam od jakiegos czasu oprócz skoków ciśnienia (140/100puls100) towarzyszą mi drętwienia z tyłu głowy czasem mrowienie rąk, ucisk w głowie. Jestem po badaniach kardiologicznych jest wszystko w porządku,badania krwi też ok z wyjatkiem hormonów zwłaszcza tych męskich(są znacznie podwyższone) teraz diagnozuję się endokrynologicznie.Lekarze mówią też o nerwicy jednak ja mam obawy związane z SM. Czy to może być to?

To nie są typowe objawy dla SM.
Jeżeli ma Pan obawy Proszę udać się na konsultację do neurologa. Rozpoznanie SM stawia się na podstawie kryteriów, do czego potrzebny jest wywiad czyli zgłaszane objawy, wynik badania pacjenta i wynik badania MRI.