Skoki ciśnienia i temperatury u starszej osoby

Moja mama lat.93 od 2 dni ma duże skoki temperatury i ciśnienia. Dzisiaj rano ciśn. 100/49 puls 86, temp. 35,6, a po czterech godzinach 148/66 puls 76, temp. 37,2. Leki stosowane od niedawna to maści do oczu: cortineff i floxal na przemian z dexamytreksem. Poza tym żadnych objawów. Proszę o radę co robić?

Nie trzeba mierzyć temperatury bo to nie ma znaczenia. Jeśli mama czuje sie dobrze to nie ma sie co za bardzo obawiać. Ciśnienie mierzyć raz dziennie w spoczynku. Jeśli będzie bardzo niskie proszę zgłosić sie do lekarza. Leczenie okulistyczne proszę stosować tak jak do tej pory.