Skoki ciśnienia oraz bradykardia, trigeminia nadkomorowa, cukrzyca typu2 i niedoczynność tarczycy

Moja mama ma skoki cisnienia od 110/55 do 150,160/60 i pulsie 45/55 i przewaznie wieczorem;bierze bisopromeck2,5 .zofenil30 i Lecalpin20wszystkie rano; ma stwierdzona bradykardie i z ekg trigeminie nadkomorowa; do tego ma cukrzyce typu2 i niedoczynnosc tarczycy(tarczyca usunieta operacyjnie) martwia mnie te skoki cisnienia i zastanawiam sie czy leki te sa dobrze dobrane czy jednak przyczyna jest inna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy Mama bierze leki na niedoczynność tarczycy? Żadne leki nie będą dobrze działały na układ sercowo naczyniowy gdy nie będzie uregulowana gospodarka hormonalna organizmu. Leki przedstawione powyżej to skład zarówno normalizujący pracę serca jak i wpływający na skoki ciśnienia. Proszę skonsultować się z endokrynologiem.