Skoki ciśnienia po usunięciu tarczycy

Witam, mam 28 lat - 3 kwietnia miałam usuniętą tarczycę i jeszcze mam niewyregulowane hormony. Od jakiś 2 tygodni zaczęło mi skakać ciśnienie raz mam 117/80 a później 163/110. Zazwyczaj utrzymuje się w granicy 150/100. Głowa mnie przy tym nie boli tylko mam w niej uczucie tak jakby pustki. Czy to jest ten moment w którym muszę iść do kardiologa czy jeszcze poczekać aż hormony mi się unormują?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom tsh i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.