Skoki ciśnienia przy stosowaniu Nebilet

Witam serdecznie Mam 24 lata lecze sie kardiologicznie aktualnie biore jedna czarta nebiletu 5mg .Nie barałem ostatnio z 3 dni i cisnienie mam 135 na 80/85 i powrociłem do brania dalej i dalej takie jest troszke spada ale wzzesniej było 120 na 65/70.Czy i tak jest w porzadku chwilowe skoki przy tabletkach to nic .Czy pogoda stres moze miec wpływ czy to tak samo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wartości ciśnienia tętniczego mieszczą się w granicy normy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.