Skoki ciśnienia w nocy oraz cukrzyca i niedoczynność tarczycy

witam mam 34 lata od roku choruje na cukrzyce i niedoczynnosc tarczycy od pewnegp czasu borykam sie z cisnieniem które potrafi mnie obudzic w czasie snu ,gdzie mam zawroty głowy i szum w uszach czuje sie okropnie , miałam np 110/103 ,96/86 nigdy takiego nie miałam zawsze 120/65 lekarz rodzinny mówi ze on nie wie co mi jest. badam cukier co dzien wyniki mam dobre nie przekraczam norm moze ktos mi cos doradzi co zrobic była bym wdzieczna

Witam,

Warto , aby wykonała Pani sobie badanie 24 h holtera ciśnieniowego, aby okreśłić jak kształtują się wartości ciśnienia tętniczego w ciągu całej doby, W razie złego samopoczucie proszę również oznaczyć cisnienie, puls oraz poziom glukozy we krwi i wyniki zapisać w jakimś zeszycie, co ułatwi lekarzowi postawienie diagnozy. Czy niedoczynność tarczycy jest dobrze wyrównana?

Pozdrawiam

Marek Derkacz