Skoki ciśnienia wieczorem przy stosowaniu Nebivolek

Witam, od 3.06 biorę leki Nebivolek 5mg zalecone przez kardiologa po poprzednim Holterze. Na początku było super..serce 75 uderzeń na minute, ciśnienie czasem za niskie a czasem w normie 110/75.. Od kilku dni około godziny 19 skacze mi ciśnienie do 170/110.. tabletki zazwyczaj łykałam o 8-mej rano, dziś zjadłam o 10 i było to samo. O 19 skok ciśnienia przez około godz. Lekarz rodzinny kazał wspomagać się propranololem.. Czy mogę być na coś chora? Grozi mi zawał/wylew? mam 23 lata

Proszę na początek sprawdzić, czy w Pani diecie nie znajduje się za dużo soli, także w postaci glutaminianu sodu. Poza tym należy sprawdzić, czy nie ma Pani nerkowej przyczyny nadciśnienia - warto wykonać usg jamy brzusznej aby sprawdzic, czy nie ma ruchomej nerki; z dopplerem tętnic nerkowych.