Skoki poziomu cukru przy Biomerganie

tak jak wcześniej zadawałam pytanie biorę lek biomergan na hiperprolaktynemię, od czasu gdy biorę ten lek strasznie skaczą mi poziomy cukru raczej spadków nie mam a są wysokie mierzę przed posiłkiem i dwie godziny po w nocy o 24,3 i o 7 nie wiem co się dzieje, a niedawno wyszłam ze szpitala. proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Stosowany przez Panią lek nie powinien wpływać na poziom glikemii, Sugeruję kontakt z lekarzem w celu wykrycia przyczyny podwyższonej glikemii oraz ew. zmiany schematu leczenia.