Skoki temperatury i wyniki badania krwi 62-latka

maz ma 62........od ok...10 dni skacze temperatura..pierwsze dni od 37,8 - do39 stopni..teraz pod wplywem lekow rano 36,4- wieczorem 38........bez zadnych objawow.......badanie krwi wykazalo OB62......glukoza 133.....jest bardzo oslabiony , niskie cisnienie,,,,,,,,115/70.nie choruje na zadne choroby, oprocz zylakow odbytu......o czym to swiadczy?.czy to oznacza ze dzieje sie cos powaznego?..........dziekuje...............

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Każda bezobjawowa gorączka, zwłaszcza u osób starszych wymaga wzmożonej czujności i dodatkowej diagnostyki. Proponuję pilnie skonsultować się z lekarzem internistą, który zleci odpowiednie badania lub skieruje pacjenta na dalszą diagnostykę do innego specjalisty.