Skolioza i ból barku

Potwornie boli mnie lewy bark, od ramienia w dół aż do końca łopatki, mam skoliozę, często boli mnie cały kręgosłup ale bark boli mnie codziennie. Byłam na początku u chirurga który zapisał mi leki na zapalenie nerwów, ale nie pomogły. Kręgarz zapisał mi zabiegi rehabilitacyjne ale nie pomogły, nawet nie powiedział mi nawet co to może być za dolegliwość. Od czego i co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, który na podstawie badania określi konieczność rehabilitacji oraz zlecenia dodatkowych badań. Przyczyn tego rodzaju bólów może być bardzo dużo. Sam opis, bez badania nic nie wniesie. Prawdopodobnie lekarz ortopedy po zbadaniu będzie mógł zlecić odpowiednią rehabilitację medyczną lub określi konieczność udania się do lekarza rehabilitacji medycznej.