Skomplikowana relacja z nowym partnerem

Dzien dobry mam pytanie bo nie daje juz rady ..jestem z facetem od 2 lat a od 4 miesiecy mieszkam u niego jestem w 36 tyg ciazy a on w trakcie rozwodu dziecko jest jego....ale od dwuch miesiecy pisze z pewna osoba na facebooku ze nie chce rozwodu ze chce wrocic do rodziny ale jak mu sie pytam to wszystkiemu zaprzecza i nie wiem co mam zrobic czy wrocic do domu ...on ma dwojke dzieci a ja trojke ktore zostawilam pod opieka ojca dzieci dla niego ..prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic...

Ostatni miesiąc ciąży nie jest najlepszym czasem na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, lepiej zadbać o swój aktualny komfort. Czasami łatwiej o taki komfort z pomocą specjalisty psychologa psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie. Marta Ptaszynska

Dzień dobry. Zacznijcie Państwo rozmawiać normalnie twarzą w twarz a nie przez facebooka. Macie Państwo oboje gromadkę dzieci, które potrzebują osób dorosłych i odpowiedzialnych. Czas więc na poważną rozmowę o Waszym związku i mającym się narodzić dziecięciu. Opisana przez Panią sytuacja wymaga mądrych wyborów i decyzji, bo dotyczy Waszych dzieci i Waszych rodzin.
Życzę owocnej rozmowy z partnerem
Serdeczności
Edward Jakubowicz