Skończyć ze sobą? Wtedy nikomu byśmy nie przeszkadzali…

Jestem w 3 miesiącu ciąży, nie wiem co mam robić, nie wspiera mnie mój chłopak, mam myśli samobójcze. Boję jednak się tego zrobić, zabić własne dziecko... ;/ Od nikogo nie otrzymuję wsparcia, nawet od mamy, nie będę miała gdzie mieszkać - po urodzeniu powiedzieli mi w domu, że mam się wynieść. Za pensję chłopaka nie przeżyjemy w trojkę w Warszawie - zarabia 2000 tys., a mieszkać też nie ma gdzie ;/. Czasami myślę, że byłoby lepiej skończyć ze sobą - wtedy nikomu już byśmy nie przeszkadzali…

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Wyobrażam sobie, że jest Ci ciężko i czujesz się przerażona. Proszę pamiętaj, że teraz jesteś odpowiedzialna również za dziecko, które poczęliście.
Poszukaj wsparcia u psychologa, który pomoże zrozumieć Ci przyczyny Twojego smutku i zniechęcenia oraz odzyskać wiarę w świat i ludzi. Powinnaś również poszukać pomocy w organizacjach zajmujących się samotnymi matkami. Musisz zadbać o siebie, swój spokój i bezpieczeństwo.

Powodzenia i pozdrawiam