Skóra i żołądź co z nimi jest nie tak?

Witam. Mam lat 17. Nie wiem dlaczego, ale boję się iść do lekarza, więc szukam pomocy w internecie, jeśli będzie to konieczne to pójdę ale najpierw chciał bym się dowiedzieć co i jak. W stanie spoczynku mogę ściągnąć skórkę za żołędzia, ale przy wzwodzie tylko do połowy, ponadto kiedy ściągam skórkę podczas spoczynku a w tym czasie dojdzie do wzwodu, penis normalnie staje się napięty ale główka żołędzia staje się większa i czuję uścisk za żołędziem ( to od tego że penis strasznie się napina a wydaje mi się że skórka jest troszkę przymała ) no i właśnie tak jak by troszkę puchł. A potem ciężko jest wrócić skórką na żołędzia, ale po kilkunastu minutach skóra wraca do połowy potem mu pomagam troszkę i jest okey. Czy to jakiś problem ? Nigdy jeszcze nie uprawiałem seksu.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawidłowo napletek powinien się z zsuwać z żołędzia. Ponieważ występuje u Pana sytuacja, w której zsunięty napletek naciska zbytnio na żołądź konieczna jest konsultacja u urologa.

Zachęcam do wizyty, lekarz po zbadaniu i dokładnym zebraniu wywiadu określi czy jest konieczne dalsze leczenie.
Pozdrawiam.