Skóra trądzikowa i wysychanie ust

Witam. Mam skórę trądzikową. Stosuję Cetaphil piankę i krem do takiej cery. Dodatkowo dermatolog przepisała mi na noc Locacid. Po pewnym czasie strasznie wysychają mi usta i ich obrys, zwłaszcza w kącikach strasznie się łuszczy i skóra jest podrażniona. Czy przyczyną będzie Locacid? Co mam w takim razie robić? :)

Dzień dobry,

Odpowiedzialny za ten stan jest Locacid. Proponuję wiec na dzień zacząć stosować coś co nie będzie dodatkowo wysuszało a raczej nawilżało np krem Obagi Hydrate.

Pozdrawiam