Skóra twarzy - jaka jest?

Mam pytanie czy skóra twarzy jeżeli jest przetłuszczająca to reszta skory na ciele również musi być przetłuszczająca ?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Określenie własnego typu cery jest bardzo ważne ze względu na dobór odpowiednich kosmetyków i wprowadzenie właściwej pielęgnacji cery.
Rodzaj cery określa się na podstawi kilku parametrów i najlepiej gdy odpowiedzi na pytania z jakim typem cery mamy do czynienia udziela kosmetyczka lub dermatolog.
Więcej na temat rodzajów cery znajdzie Pani w załączonym artykule- http://portal.abczdrowie.pl/typy-cery-a-zmiany-skorne.

W przypadku cery ze skłonnością do trądziku w pewnych lokalizacjach również może wystąpić tendencja do pojawienia się zmian. Szczególnie dotyczy to skóry dekoltu, pleców, ramion.

Pozdrawiam.